25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Siyaset

AKP siyasete malzeme arıyor

İzmit Belediyesi Ocak ayı olağan meclis toplantısında AKP ve MHP Grubunun eleştirdiği İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, eleştirilerin siyasete malzeme olması için yapıldığını söyledi. İzmit Belediyesi Ocak ayı olağan..

AKP siyasete malzeme arıyor

İzmit Belediyesi Ocak ayı olağan meclis toplantısında AKP ve MHP Grubunun eleştirdiği İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, eleştirilerin siyasete malzeme olması için yapıldığını söyledi.

İzmit Belediyesi Ocak ayı olağan meclis toplantısı Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonunda gerçekleştiriliyor. Köpek katliamı üzerinden Başkan Hürriyet’e yüklenerek eleştiren Cumhur İttifakı Grubu’nun köpek ölümlerini cinayet olarak suçlamalarına tepki gösteren Hürriyet, “Bu konunun siyasetle ilgisi olmadığı halde kalkıp sırf beni eleştirmek için her şeyi söylüyorsunuz. Başından beri söylüyorum üzücü bir olay oldu personeli eleştiriyorsunuz ama personellerin yüzde doksanı da AK Parti’den kalma. Farklı olan çok az isim var veterinerlikte başlayan .Bizim amacımız bu konunun tekrar edilmemesi ama sizler sürekli AK Parti CHP kıyaslaması yaparak konuyu siyasete çekiyorsunuz, bırakın artık” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL